بازی فوتبال ۹۸ یا فوتبال ۹۹ !!؟؟

دانلود آهنگ فوتبال ۹۸ یا ۹۹

دانلود آهنگ شروع فیفا ۹۹

همه سر این دعوا دارن که فوتبال ۹۸ درسته یا فوتبال ۹۹ ؟؟ ما به شخصه خودمون میگیم فوتبال ۹۹ …

درباره فوتبال ۹۹ :

یادش بخیر، منتخب جهان رو میخواستیم بیاریم بعدش صدای دست  🙂 ، دوتا بالا دوتا پایین چپ راست چپ راست ضربدر دایره … عشق بود اصلا … 😛

اولین سری بازی فوتبال که به طور “اختصاصی” برای پلی استیشن طراحی شد محصول شرکت کونامی بازی International Superstar Soccer Pro بود که به Winning Eleven 97 هم معروف شد و در ایران به عنوان فوتبال ۹۷ معرفی شد (عکس بازی اسپانیا – فرانسه) . این بازی با توجه به تاخیر ورود پلی استیشن به ایران و اومدن بازی جدیدتر خیلی بازی نشد .چیزی که من از این بازی یادم میاد اینه که گرافیک زانو ها خیلی مشکل داشت .خیلی از مواقع تو بازی دیده میشد که دو قسمت پای در حال حرکت بینشون هوا هست و دو قسمت پا به صورت مکعب مستطیل جداگانه با اندکی فاصله حرکت میکردند !
سری بعدی بازی فوتبال شرکت کونامی برای پلی استیشن ۱ بعد از جام جهانی ۹۸ فرانسه اومد که بازی International Superstar Soccer Pro 98 نام داشت که به World Cup France 98 هم معروف شد و در ایران به عنوان فوتبال ۹۸ معرفی شد (عکس کاور والدراما) . این بازی هم مدت زمان زیادی بازی نشد ولی با توجه به پیشرفت قابل ملاحظه گرافیک و گیم پلی نسبت به سری قبل و گسترش کلوب های بازی و افزایش پلی استیشن ها تونست جای خود رو تو بین گیمرها باز کنه .
سری بعدی بازی فوتبال در حقیقت ورژن نهایی همان سری قبلی International Superstar Soccer Pro 98 بود که با نام Winning Eleven 3 – Final Ver معرفی شد(عکس ایستاده تیم ملی ژاپن) و البته در ایران و جهان به نام فوتبال ۹۹ معروف شد و تازه فهمیدم که بعضی مناطق بهش فوتبال ۹۸ میگفتند. این بازی همون بازی ای هست که به طور گسترده استفاده شد به طوری که سالهای سال بازی شده و من حتی دو سال پیش تو یه کلوب توی یکی از مناطق پایین شهر تهران دیدم که دارن بازی میکنن ! . البته ناگفته نمونه که من هنوز تو لبتابم دارمش و گاها بازی میکنمش ! . تو این بازی برای اولین بار پاس یک و دو اضافه شد . شکل تورها و دیرک ها شکل واقعی تری به خود گرفت . آمار گل ها و اسیست ها به تورنمنت ها اضافه شد. نحوه گزارش بازی جذاب شد (نحوه تلفظ باتیستوتا و ارتگا رو به یاد بیارید ) و کلی اضافات ریز دیگه که باعث شد انقلابی در بازی های کامپیوتری باشه .


دانلود آهنگ فوتبال ۹۹

Download Mp3


دانلود بازی فوتبال ۹۹

دیدگاه خود را بگذارید

  • . 17 فوریه 2019

    این که اون آهنگ نیست

  • رشید 4 دسامبر 2020

    این موزیک بازی الون ۳ یا فوتبال ۹۸ پلی استیشن ۱ نیست😑